REGISTRACE NA SETKÁNI ZÁSTUPCŮ RL 26.6.

Registrační formulář

Vyplňte prosím toto políčko.
Vyplňte prosím toto políčko.
Vyplňte prosím toto políčko.
Informace o zpracování osobních údajů

Na základě Vaší registrace budou Vaše osobní údaje, které jste vyplnili do registračního formuláře, zpracovávány společností Medworld spol. s r.o., IČO 26685710, se sídlem Praha 3, Pod lipami 16, kontakt: jana@medworld.cz, jako správcem osobních údajů za účelem zajištění Vaší účasti na této akci. Toto zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy mezi Vámi a správcem.

Platební podmínky

Registrační poplatek je nutné uhradit v Kč v plné výši do data uvedeného na zálohové faktuře.

Bankovní převod

Zálohová faktura s variabilním symbolem Vám bude automaticky zaslána po vyplnění on-line formuláře. Platby bez variabilního symbolu nemohou být identifikovány a registrace nebude potvrzena.

Platba bankovním převodem je možná do 10. června 2024. Po tomto termínu přijímáme pouze platby platební kartou nebo hotově v místě registrace.

Daňový doklad

Daňový doklad Vám bude zaslán e-mailem do 14 dnů od přijetí platby.

Zrušení registrace

Sekretariát kongresu musí být vyrozuměn o zrušení účasti na akci písemně e-mailem na jana@medworld.cz. Zrušení po telefonu nebude akceptováno. Případné vrácení plateb proběhne po skončení kongresu.

Po zrušení registrace budou uplatňovány následující storno podmínky:
V případě jakékoli změny registrace ze strany účastníka si Medworld s.r.o. vyhrazuje právo účtovat 150 Kč manipulační poplatek.

V případě posunutí akce na jiný termín z důvodu případných protipandemických opatření nařízených vládou České republiky bude registrace účastníka automaticky převedena na nový termín a ponechána v platnost.
Image
Image
© 2018 JoomShaper, All Right Reserved